Gabinet Stomatologia Sołtys powstał w 1992 roku i nieprzerwanie funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Na sukces tego miejsca składa się zaufanie, jakim obdarzyli nas Pacjenci oraz ich zadowolenie ze świadczonych przez nas usług, co sprawia, że leczymy już kolejne pokolenia. Nazwa gabinetu nie bez powodu zawiera nasze nazwisko. Jesteśmy firmą rodzinną współprowadzoną już przez drugie pokolenie dentystów, którym zaszczepiliśmy pasję do stomatologii.

Sama pasja nie wystarcza, żeby zapewnić wysoki standard świadczonych usług oraz długotrwały efekt leczenia. Będąc cały czas na bieżąco z najnowszymi doniesieniami ze świata medycyny, nieustannie poszerzamy ofertę naszych usług, a także szkolimy się, biorąc udział w licznych specjalistycznych kursach oraz sympozjach. Nie oszczędzamy na materiałach i sprzęcie, inwestując w najwyższej klasy technologie. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Jeśli szukasz fachowca, który zadba o Twoje zęby na najwyższym poziomie, jest to gabinet dedykowany dla Ciebie.

lek. stom. Izabela Grzesiak-Sołtys


Specjalistka Stomatologii Ogólnej.

W 1992r. ukończyła studia medyczne na wydziale stomatologicznym Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych krakowskich placówkach stomatologicznych. Swoją wiedzę doskonali, biorąc udział w licznych kursach i konferencjach naukowych.

W gabinecie Stomatologia Sołtys zajmuje się:
– stomatologią estetyczną,
– pedodoncją,
– stomatologią zachowawczą,
– endodoncją.

Jej wieloletnie doświadczenie pozwala postawić szybką i trafną diagnozę, która zapewnia sukces leczniczy. Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentem i szczegółowe omówienie planu leczenia.
Wolnych chwilach interesuje się aranżacją wnętrz, uwielbia podróże i jest wielką przyjaciółką zwierząt.

lek. dent. Kamila Sołtys


Specjalistka Periodontologii

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w Centralnym Ambulatorium Kliniki Uniwersyteckiej. Obecnie w trakcie kształcenia specjalizacyjnego w zakresie periodontologii, mikrochirurgii śluzówkowo – dziąsłowej oraz leczenia zapaleń przyzębia.

W naszym gabinecie zajmuje się:
– periodontologią,
– implantologią,
– endodoncją,
– stomatologią zachowawczą.

Zaangażowana w działalność naukową i badawczą. Systematycznie poszerza swoją wiedzę z dziedzin periodontologii i implantologii na kursach krajowych i zagranicznych. W trosce o wysoką jakość usług, leczy zawsze w powiększeniu przy użyciu specjalistycznych lup stomatologicznych lub mikroskopu zabiegowego.

Doktor Kamilę Sołtys cechuje empatia oraz dbałość o komfort pacjenta, zrozumienie jego potrzeb oraz obaw związanych z leczeniem stomatologicznym. Pacjenci cenią ją za dokładność i profesjonalizm.

lek. stom. Jacek Sołtys


Specjalista Stomatologii Ogólnej

W naszym gabinecie zajmuje się:
– protetyką
– implantoprotetyką
– chirurgią
– endodoncją

Studia na wydziale stomatologicznym ukończył w 1991 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Po stażu podyplomowym otworzył pierwszy gabinet stomatologiczny, który współtworzył i do dziś prowadzi wraz ze swoją żoną, a obecnie i córką, dr Kamilą.

Jego zamiłowanie do nowinek technologicznych sprawia, że swoje gabinety wyposaża w najnowszy sprzęt specjalistyczny i nieustannie podąża z duchem nauki!

Uczestnik wielu specjalistycznych, krajowych i zagranicznych kursów oraz konferencji naukowych.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe dr. Jacka sprawia, że pacjenta leczy kompleksowo i holistycznie.
Pasjonat protetyki i implantoprotetyki. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem. W wolnych chwilach oddaje się pasji czytania książek i gotowania.